שאלות נפוצות

צילומי ילדים, צילומי משפחה או כל צילום אחר מתבצעים בטבע. האווירה בטבע מאפשרת למצולמים להרגיש הרבה יותר נינוחים ומשוחררים.

צילומי משפחה, צילומי ילדים, צילומי זוגיות, צילומי פרוטרט, מתי שרק תרצו! 
בוק בת מצווה או בוק בר מצווה כמובן לפני האירוע הגדול.
צילומי הריון נהוג להצטלם בין שבועות 30-34 וצילומי הריון לתאומים רצוי באזור השבוע ה-28 בערך. 
 

מה שבא לכם! חשוב מאוד שתרגישו משוחררים. אני מאוד ממליצה להגיע בבגדים שאתם מרגישים בהם בנוח. כשנוח לנו אנחנו מרגישים טוב, ואנחנו מקרינים את ההרגשה הטובה כלפי חוץ. פשוט תהיו אתם!

אנחנו תמיד נתעדכן יום יומיים לפני יום הצילומים. במידה וקיים חשש לשינוי במזג האוויר, נוכל להזיז את הצילומים ליום אחר. אם יהיה גשם לפרקים נוכל גם לקבוע במקום סגור שממוקם בחוץ (קיימים לוקיישנים סגורים מהממים..) ישנם פתרונות לדברים האלו, דברו איתי. 

חלק מהתמונות עוברות עיבוד ועריכה על פי הצורך

תמונות יימסרו עד 28 ימי עסקים מיום הצילומים. כמובן שתמיד אנסה לזרז כמה שאפשר. 

לרוב אני נוהגת לפרסם צילומי זוגיות, צילומי ילדים, צילומי משפחה ולהעלות תמונות לאתר, לפייסבוק או לאינסטגרם. אם ישנה בעיה עם העניין אבקש לעדכן אותי ואשמח לעמוד בבקשתכם ולא לפרסם. רק תדאגו לעדכן. 
 

ניתן לראות מגוון עבודות שלי באתר, בפייסבוק ובאינסטגרם

בתחום הזה ימי החופש שלכם הם הימים העמוסים שלי. לימי שישי, אני ממליצה לקבוע לפחות 30 יום מראש, מכיוון שזהו היום העמוס ביותר. באמצע שבוע אני יותר גמישה וניתן לקבוע על בסיס מקום פנוי. כמובן שתמיד אפשר להסתדר אם יש ביטולים של הרגע האחרון.

חשוב לי להגיד שאם אתם לא דוגמנים מגיל צעיר, זה לגיטימי שלא תרגישו בנוח מול המצלמה. גם אני לא מרגישה בנוח מול המצלמה, אבל אל דאגה! בצילומי זוגיות, צילומי משפחה או כל צילום אחר, תוך זמן קצר זה משתחרר ולאט לאט מתחילים להתרגל למצלמה. תסמכו עליי שאני אשחרר אתכם!

התשובה היא לא! בצילומי הריון חשוב שתרגישי בנוח, ואם את לא רוצה לחשוף את הבטן אל תחשפי, זה לגמרי בסדר.

זה אפילו רצוי! אני יותר מאשמח לצלם אתכם עם בעלי החיים שלכם, גם לי יש חתול אהוב בבית והוא חלק מהמשפחה.

תוכלו להיכנס למחירון של כל קטגוריית צילום ולבחור לכם את החבילה שמתאימה לכם. יש חבילות שונות ומגוונות של צילומי הריון, צילומי זוגיות, צילומי פורטרט, צילומי ילדים, צילומי משפחה, ואם משהו לא מופיע או לא מובן ותרצו צילומים למטרה אחרת תוכלו לדבר איתי. 

נגישות
התקשרו עכשיו