צילומי תדמית

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נטלי - 052-7244737

Info@TulyStudio.co.il

צילומי תדמית אלו הם צילומים המאפשרים לבעל העסק לשקף את אופי העסק ללקוח.

דרך התמונות יהיה ניתן להעביר מסר המעיד על צורת עבודה, התנהלות ואופי החברה.
כל בעל עסק צריך צילומי תדמית איכותיים, שמייחדים את העסק שלו, מאחר ואלו ישמשו לאתר העסק ולכל הפלטפורמות המקצועיות כגון: פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין וכו'. בעצם צילומי התדמית הם כרטיס הביקור שלך בעיניי הלקוח!
כיום, צילומי תדמית הפכו להיות מאוד פופולארים והם יכולים להתקיים בבית העסק, בסטודיו או אפילו בטבע!

 

תמונות מקצועיות לפייסבוק

היום בעולם האינטרנט שרווי במידע, תמונת פרופיל מוצלחת משמשת כאחד מכרטיסי הביקור החשובים ביותר שלנו. חשוב שתמונת הפרופיל שלנו תעביר מסר ורושם ראשוני מוצלח בדרך מקצועית וטבעית. רשתות חברתיות הן חלק בלתי נפרד מהחיים של רובנו, לכן כשאנחנו מגיעים לראיון עבודה או פגישת היכרות, סביר להניח שהמראיין או האדם איתו אנו נפגשים, ייבדקו את פרופיל הפייסבוק שלנו. התמונות הן הדבר הראשון שהעין קולטת וגורמות לנו לגבש דעה על האדם עוד לפני שפגשנו אותו. חשוב שניצור אלבום תמונות מקצועי לפייסבוק כי כמו שאומרים, "תמונה אחת שווה אלף מילים".

תמונות מקצועיות לאינסטגרם

בעידן המדיה החברתית, תמונות טובות נמדדות בלייקים ושיתופים. כאשר אנחנו מעלים תמונה ומקבלים מלא לייקים, האינסטגרם גורם לרובנו להרגיש כמו צלמים מקצועיים ולהרגיש מוכשרים ואמנותיים. אלבום תמונות מקצועי לאינסטגרם יבליט אתכם אף יותר ויגרוף לכם המון לייקים ותגובות שוות!

תמונות מקצועיות לאתרי היכרויות

רווקים ורווקות רבים מחפשים אהבה באתרי היכרויות. אחד הדברים שמקשים עליהם למצוא זוגיות באתרים אלה, היא תמונת פרופיל רעה. תמונת פרופיל מקצועית ומוצלחת היא זו שתזכה אתכם בדייט המיוחל. באתרי היכרויות התמונה היא הרושם הראשוני, ואם היא לא גורמת לצד השני לעצור ולהסתכל, אז אף אחד לא יכנס ויקרא את הפרופיל. תמונה מקצועית וטובה תגדיל את הסיכוי שלכם למצוא אהבה.

את הצילומים אני מבצעת בסטודיו מאובזר או בחוץ, בשעות היום, בצורה מקצועית וטבעית. צילומי פורטרט בטבע מביאים לידי ביטוי את הספונטניות, ומדגישים את האופי של המצולם בצורה טובה יותר. בטבע תרגישו משוחררים ונינוחים יותר ובכך תביאו לידי ביטוי את הדימוי האישי שלכם בתמונות.

אני מזמינה אתכם לסשן צילומים לעסק באווירה כיפית ונינוחה. 
חלק מהצילומים עוברים עיבוד ועריכה מקצועית ע"פ הצורך. 
 
מצפה לראותכם, נטלי. 

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נגישות
התקשרו עכשיו