צילומי משפחה

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נטלי - 052-7244737

Info@TulyStudio.co.il

כמה פעמים קרה לכם שרציתם להצטלם יחד, אבל מישהו צריך לצלם... אז מה נעשה? תמיד מישהו יהיה חסר בתמונה, או שסתם מנסים לעשות "סלפי" אבל מי ילחץ על הכפתור? תזיז את הראש ימינה.. תזוזי שמאלה! זה גבוה מידי.. זה נמוך מידי! תמיד שמנסים לעשות צילום משפחתי יש איזשהו גורם שמקשה עלינו להצטלם יחד ללא גורם חיצוני, אז מה יותר טוב מסשן צילומי משפחה? וכשאתם לא אלה שצריכים להתעסק עם הצד הטכני, בכלל מעולה!

התא המשפחתי שלנו הוא אולי הדבר שהכי חשוב לנו בחיים ולכן קיים בנו איזשהו צורך להנציח רגעים קסומים יחד. לכולנו חשובה המשפחה, והיא בעצם הבסיס לאושר שלנו. צילום משפחתי הוא דרך נהדרת לתעד את האושר שלנו ביחד.

המשפחה בעיניי היא משהו קסום, היא מבטאת תחושת שייכות, אחדות ואהבה. לכל משפחה יש סיפור, וכשאני מצלמת אני מספרת את הסיפור דרך העדשה, כך שאלבום התמונות יזכיר לכם את כל מה שחשוב ומשמעותי בחייכם. אני מקפידה מאוד לתת דגש על "הביחד".צילומי משפחה יכולים להיות מתנה מושלמת לסבא וסבתא, לאמא ואבא או לילדים.

סשן צילום משפחה מתקיים בטבע. הטבע הוא המקום המושלם ליצור רגעים יפים. צילומי משפחה בטבע מאפשרים למצולמים לנוע בחופשיות באוויר הפתוח , תחושה של רוגע , פסטורליות וקסם. הצבעים יפים וטבעיים יותר , האור מקרין יותר, והתחושה מדהימה ביותר !

אני מזמינה אתכם לסשן של צילומים בטבע באווירה מצחיקה ופתוחה זהו סשן שמהווה חוויה לכל המשפחה! יחד ניצור רגעים שיישארו כמזכרת לכל החיים!

חלק מהצילומים עוברים עיבוד ועריכה מקצועית ע"פ הצורך.

מצפה לראותכם , נטלי.

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נגישות
התקשרו עכשיו