צילומי הריון

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נטלי - 052-7244737

Info@TulyStudio.co.il

תקופת הריון היא תקופה שבה את עוברת שינויים רבים. תקופה שבה את חווה ציפייה והתרגשות לקראת בואו של אוצר קטן שהולך להצטרף למשפחה. אין דרך טובה יותר מלשמר את התקופה על ידי צילומי הריון. הריון מבטא את הנשיות בצורה הפיזית הטובה ביותר. לכן צילומי הריון נותנים ביטוי לנשיות באופן הכי מחמיא שיש.

התמונות משדרות החוצה את התחושות שמלוות את בני הזוג. את ההתרגשות, השמחה, האושר והציפייה. כולנו רוצות לזכור את הרגעים המרגשים בחיינו, והריון הוא הרגע המרגש ביותר. 

בצילומים אני מתחברת אלייך ולתחושות שלך, ובתמונות אני מבליטה את היופי שבך, את הנשיות ואת הזוהר. זוהי כמובן גם הזדמנות מצוינת לקבל מחמאות מכולם.

בעתיד כשהילד יגדל תוכלי להציג בפניו את אלבום התמונות, ולהראות לו איך נראיתם רגע אחד לפני שהוא הגיע לעולם.

מה לובשים ליום צילום הריון?

חשוב מאוד שתרגישי משוחררת. אני מאוד ממליצה שתגיעי בבגדים שאת מרגישה בהם בנוח. כשנוח לך את מרגישה טוב עם עצמך, וההרגשה מוקרנת כלפי חוץ ובאה לידי ביטוי בתמונות.  לגבי חשיפת בטן, יש נשים שמעדיפות לא לחשוף את הבטן בצילומים, וזה לגמרי בסדר. לי חשוב שתרגישי בנוח ופשוט תהי את!

איפה מצטלמים?

הצילומים מתקיימים בטבע. הטבע ממחיש את הרגשות שאת חווה בדרך הטובה והיפה ביותר. בצילומי הריון בטבע יש קסם, הנוף המתחלף, העצים הירוקים, והאור של השמש ששום תאורה מלאכותית לא יכולה לחקות. 

את הצילומים תוכלו לעשות יחד כזוג או עם המשפחה המצומצמת. אני ממליצה להגיע בין שבועות 30-34 כשהבטן כבר בחוץ ונראית יפה. 
 
חלק מהתמונות עוברות תהליך עיבוד ועריכה ע"פ הצורך. 
 
אני מזמינה אותך לראות כמה את יפה, להתחבר אל עצמך ואל גופך ולהיזכר כמה את נשית וחזקה. תני לעצמך מתנה מעצימה שתשאיר לך זיכרון מתוק. 
 
מצפה לראותכם, נטלי. 

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נגישות
התקשרו עכשיו