צילומי בוק בת מצווה

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נטלי - 052-7244737

Info@TulyStudio.co.il

הגעה אל גיל המצוות הוא אירוע חשוב וסמלי ביהדות. למרות הקדמה שעוטפת אותנו מכל כיוון המסורת אינה מאפשרת לנו להתעלם ולחלוף על פני גיל מכונן ומשמעותי זה, גיל של בגרות והתפתחות. צילומי בוק בר מצווה הם דרך מיוחדת ומרגשת לחגוג ולנצור את הרגעים בהם הילד הופך למתבגר ולוקח על עצמו את אל עול תורה ומצוות. ללא קשר לדת חגיגת בר המצווה משותפת לכלל המגזרים וישנם חילונים רבים אשר מציינים אותה ועורכים טקס שלם שכולל (או שלא) עליה לתורה.

גם בנות המצווה לא נשארות מקופחות. צילומי בוק בת מצווה פופולאריים מאוד ורבים נוהגים לערוך אותם בהגיען לגיל 12. היות שמדובר על גיל מאוד ספציפי ישנם מקומות רבים בהם ניתן לצלם את התמונות. צילומי בוק בת מצווה בטבע עשויים להיות מרגשים מאוד וניתן להפיק תמונות רבות ומרגשות של החברים, החברות ובני המשפחה.

13 מלאו לנער

כל אב ואם גאים בבנם או ביתם שהגיעו לגיל מצוות. על כן סביר להניח שהם ירצו מזכרת איכותית שתישאר להם מהתקופה היפה הזו של המעבר, מזכרת שתהיה עמם גם לאחר שהילד יתגייס או יתקבל ללימודים באוניברסיטה. בוק בר מצווה בטבע בוודאי יכיל תמונות מצוינות של חתן הערב עם חברים וחברות וכמובן בני משפחה. את התמונות ניתן להציג במהלך מסיבת בר המצווה על גבי מסך גדול ולהפתיע את המשתתפים בתמונות איכותיות, משעשעות וכמובן מרגשות?

בבית או בחוץ

את הצילומים אפשר כמובן לבצע בכל מקום כמעט. החל מצילומים בין כותלי הבית, בחדר שלה, בסלון או בחצר וכלה בעריכת בוק בת מצווה צילומי חוץ הכולל תלבושות, אפקטים, ריקודים וכל מה שנחוץ על מנת לעורר את המשתתפים באירוע.

חוף הים הוא מקום שידוע באיכות התמונות אשר מצולמות בו. בכל שעות היממה ניתן להפיק שלל תמונות בחסות השמש, העננים, הגלים והחוף. בוק בת מצווה בים יהפוך למסמר הערב בכל מסיבה.  כמובן שכדאי לבחור רק בצלם מומחה שיש לו ניסיון בצילומי חוץ. לא כל צלם יתאים למשימה וישנם צלמים רבים וטובים שזהו לא התחום התמחות שלהם.

כל אחד הוא מיוחד

ככל שמדובר על אירוע שמתרחש רק פעם בשנה ישנו צורך להשקיע בו כך שהוא ישאיר מזכרת יפה לאורך שנים רבות. בוק בר מצווה מיוחד יספק את הסחורה ויהווה נקודת מפנה בכל אירוע. כדאי להצטייד גם במסך גדול ומקרן איכותי על מנת להציג את התמונות בגודל מלא ולהדהים את הקהל שיגיע לאירוע שלכם.

חלק מהצילומים עוברים עיבוד ועריכה מקצועית ע"פ הצורך.

מצפה לראותכם , נטלי.

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נגישות
התקשרו עכשיו