צילומי ילדים

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נטלי - 052-7244737

Info@TulyStudio.co.il

צילום ילדים היא חוויה כייפית, מהנה ומשחררת . אני מצלמת ילדים בכל הגילאים, החל מתינוקות ועד לילדים בוגרים. אך לכל גיל יש צורך להתייחס בצורה שונה בהתנהלות במהלך סשן הצילומים, במיקום ובאביזרים שאיתם צריך להשתמש. צילום ילדים דורש סבלנות מיומנות רבה, עדינות והכי חשוב אהבה ענקית.

אני מאוד אוהבת ילדים, אוהבת את הנאיביות שלהם, את הצחוק שנקי לגמרי מדאגות, את החיוך ואת השלווה שהם מביאים איתם ליום הצילומים, גם מבלי שהם יודעים או מבינים את זה.

צילום תינוקות - עד גיל שנה וחצי - קייק סמאש

כהורים, תינוקות מעוררים בנו התלהבות. אין דבר קסום יותר מהפלא  הזה שהגיע לעולם. כל חיוך, כל צעד הכי קטן, כל כימיה או תגובה שלהם למצלמה ובכלל לסביבה. זה פשוט כיף לראות את זה אחר כך כתוצר של תמונות מדהימות!

צילום ילדים בגילאי שנתיים –שלוש

אלו הם הגילאים שהילדים בדרך כלל יותר שובבים ודרוש להסיט את תשומת לבם לדברים שיעניינו אותם יותר. לכן, בגילאים אלו אני ממליצה לעשות סשן צילומים במקום כמו פארק משחקים או ג'ימבורי, על מנת שלא ישתעממו. חשוב לדאוג למשחקים ואביזרים נלווים.

צילום ילדים גדולים יותר - בגילאי 4+

בגילאים אלו, הילדים כבר טיפה יותר קשובים למצלמה בהבנה ש"היום מצטלמים" ומשתפים יותר פעולה. בכל זאת, גם בגיל הזה אני ממליצה לערוך את הצילומים בפארק משחקים, כדי לא לשעמם אותם.

בתור צלמת ילדים אני מתעדת בצורה ייחודית את הקסם שנמצא בכל ילד. אני תמיד ממליצה להכניס גם את ההורים לתמונה ולבחור לעשות צילומי משפחה.

הצילומים מתבצעים בטבע , באוויר הפתוח מה שמאפשר אווירה יותר משוחררת וכיפית. בצילום ילדים בטבע אני יוצרת עבורכם אלבום שנוצר את הזיכרון שלכם. אני מבטיחה לכם חוויה מלאה בהמון אהבה, התרגשות ואושר, מה שבטוח ההנאה מובטחת!

במהלך סשן צילומי ילדים אנחנו נגרום לילדים להנות! לקפוץ , להתגלגל, לצחוק ולהשתולל.

חלק מהצילומים עוברים עיבוד ועריכה מקצועית ע"פ הצורך.

מצפה לראותכם, נטלי.

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נגישות
התקשרו עכשיו