אודות

שמי נטלי ויצמן לוי, בת 32, נשואה באושר לעידן ואמא למיתר.

עוד מילדותי מצאתי את עצמי מתעסקת בצילום תמונות. הייתי מצלמת ומתעדת רגעים אהובים ומיוחדים בכל הזדמנות. ולפעמים סתם הייתי מסתכלת על סיטואציה וחושבת "זו יכלה להיות תמונה מוצלחת..."

במהלך חיי, עברתי תפקידים בתחומים שונים ונכנסתי למירוץ החיים. בכל פעם עלתה בי המחשבה על צילום מקצועי כעל קריירה לחיים, אך באותה נשימה אמרתי לעצמי שלא כדאי, כי להיות צלם זה ללכת נגד "הזרם", אז כמו כולם הלכתי ללמוד מנהל עסקים ושיווק .

קצת אחרי סיום לימודי התואר הרגשתי שמשהו עדיין חסר לי. חסרה לי התשוקה של לקום בבוקר ולעשות משהו שאני אוהבת. ואז חשבתי על המשפט שהפך לימים להיות המוטו שלי בחיים:  

"Do what you love and you'll never work a Day in your life"

החלטתי – אני הופכת את האהבה למקצוע ! נרשמתי ללימודי צילום מקצועי. את לימודיי סיימתי בהצלחה בבית הספר לאמנות "קמרה אובסקורה" ומאז המצלמה היא חלק בלתי נפרד מחיי!

כיום אני עוסקת בעיקר בצילומי משפחה, צילום תינוקות, צילומי ילדים, צילומי הריון, צילומי תדמית, בוק בת מצווה , בוק בר מצווה, צילומי זוגיות, צילום ימי הולדת ופתוחה לצלם כל נקודת ציון בחייכם. 

תדמית עצמי סופי לאתר

את הצילומים אני עורכת בסטודיו שלי ביבנה או במקום המושלם ביותר- הטבע! צילום בטבע בעיניי יוצר תחושת חופש עבור המצולמים, אוירה פתוחה ומשחררת, ירוקה ומגוונת !

אז אחרי שהכרנו אני מזמינה אתכם לבוא ולהנות מסשן צילומים שכולו כיף! באוירה נעימה, מצחיקה וסוחפת שהפוקוס כולו יהיה רק עליכם! בעבודה שלי אני משלבת טכניקות צילום מקצועיות לצד ראש פתוח, סבלנות והקשבה מלאה לרעיונות המצולמים, ובעיקר בהרבה אהבה!

כל מפגש שלי אתכם הוא חוויה משותפת, מדהימה ומרגשת והיא רק הולכת ומתעצמת מפעם לפעם!

אני מזמינה אתכם ליום של חוויה בטבע, וביחד נתעד את הרגעים הקסומים של החיים

חלק מהצילומים עוברים עיבוד ועריכה מקצועית ע"פ הצורך.

מצפה לראותכם, נטלי .

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

נגישות
התקשרו עכשיו